پرداخت آنلاین


گالری طلا و جواهر لرکی جهت رفاه حال مشتریان عزیز طبق وعده خود امکان پرداخت اقساط و یا خرید آنلاین را فراهم نموده است !

شما مشترکین عزیز میتوانید همواره بدهی اقساط خود را از گزینه پرداخت آنلاین در بالای سایت توسط درگاه امن پرداخت بانک سامان با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید . لطفا جهت اطمینان از کسر بدهی شما اطلاعات خواسته شده از شما را با دقت وارد نمایید.و پس از پرداخت با فاصله زمانی نهایت 24 ساعت پیامک کسر از بدهی شما و مانده بدهی از سوی گالری لرکی برای شما ارسال میگردد !

طراحی های بی نظیر توسط اساتید کار کشته


خلاقیت و تکنیک های برنامه نویسی باعث به وجود آمدن یک سایت خوب می شه. ولی اینجا فقط خلاق باش. برنامه نویسی بلد نبودی اشکالی نداره !

توی این قسمت متنی رو که فکر می کنی به اینجا می خوره رو تایپ کن. خلق یک اثر هنری جادو و جنبل نمی خواد. توی وبکده با دنیای واقعی خلق یک اثر آشنا می شی! الان دیگه وقت شروع طراحی سایت هستش. هر چی ایده و خلاقیت داری بذار کنار ایده های ما تا با هم و دست توی دست هم یک سایت زیبا رو طراحی کنیم. همیشه سعی کن از جملات عامه پسند و جذاب برای قسمت های مختلف سایتت استفاده کنی. داشتن یک سایت خوب دیگه فقط آرزو نیست. سایتتو طراحی کن و ازش لذت ببر. منم کمکت می کنم!

به فکر خرید یک کادوی شیک و گران قیمت هستی ؟


توی این قسمت متنی رو که فکر می کنی به اینجا می خوره رو تایپ کن. داشتن یک سایت خوب دیگه فقط آرزو نیست. سایتتو طراحی کن و ازش لذت ببر. منم کمکت می کنم! آرزوهات دیگه فقط آرزو نیست، وقتشه به همشون دست پیدا کنی! خلاقیت و تکنیک های برنامه نویسی باعث به وجود آمدن یک سایت خوب می شه. ولی اینجا فقط خلاق باش. برنامه نویسی بلد نبودی اشکالی نداره !